دوره های ترمیک

معرفی کالج فریزبی

مزایای کالج فریزبی:    تربیت مدرس به سبک کالج

                                   آموزش زبان آموز

این کالج برای هر چهار سطح خردسال (preschoolers) ، کودک (Kids) نوجوانان (Teenagers)  و بزرگسالان (adults)  برنامه آموزشی ارائه می دهد.

زبان آموزان از طریق interview و  placementوارد یکی از ترم های آموزشی شده و می توانند در صورت تمایل در پایان هر سطح (Elementary / intermediate / Advanced) در مسابقات و آزمون های بین المللی کالج شرکت کرده و مدرک پایان دوره را دریافت نمائید.

مزایای مدرک بین سطوح:

در خارج از کشور: کالج فریزبی دارای 40 نمایندگی در سراسر دنیا می باشد. تمامی زبان آموزان این کالج می توانند با ارائه مدرک پایان دوره در هر یک از کشورهای عضو کالج ادامه تحصیل دهند.

در داخل کشور: زبان آموزانی که در آزمون های بین المللی کالج شرکت می کنند از مزایای باشگاه ابریشمی  (Silk club) موسسه استفاده می نمایند. شرکت در همایش ها، مسابقات کشوری، اردوها و تورهای آموزشی، تفریحی مختص این دسته از زبان آموزان می باشد.

مزایای موسسات زیر مجموعه کالج:

طراحی کلاس در این موسسات متفاوت از سایر  موسسات است. چیدمان صندلی ها، تخته  کلاس و فضای کلاس به نوع خاصی  صورت می پذیرد که به روند آموزش و یادگیری کمک می کند و از خستگی و کسالت در کلاس جلوگیری می کند.

کتب تدریس شده در این موسسه براساس روش توسعه ذهن و TPR و... می باشد.

شیوه نوین آموزشی این مجموعه با هدف توسعه ذهن طراحی شده است. گفتنی است که موسسه نوآوران راه ابریشم همواره در جهت توسعه ذهن طرح های آموزشی برتر را ارائه می دهد و با توجه به تاثیر متقابل زبان آموزی و توسعه ذهن بریکدیگر این بار طرح آموزش زبان نوآوران راه ابریشم ارائه می گردد.

آنچه این طرح را از دیگر روش های موجود متمایز می سازد به شرح ذیل می باشد:

مفاد آموزشی توسط تیم مولفان دانشگاه کمبریج از جمله پروفسور هربرت پوکتا تألیف شده و با گرافیک سه بعدی طراحی شده است تا به زبان آموزان کمک کند به بالاترین سطح یادگیری برسند.

.با فعالیت های شاد و سرگرم کننده به زبان آموزان اشتیاق آموختن می دهد

کتاب های کودکان با داشتن صفحات و محتویات گرفته شده از دنیای واقعی، دنیای کودکانه را در کلاس درس می گنجاند.

با گروهی از کاراکترهای دلنشین در کتاب و به صورت عروسک های گوناگون که ارزش های اجتماعی را در جهت پیشرفت آموختن کودکان آموزش می دهند

طراحی خاص کلاس درس با ساده ترین ابزار میسر شده و کلاس را به محیطی متفاوت و مناسب برای آموزش زبان به کودکان تبدیل می کند.

این طرح با داشتن فعالیت های تمرکزی و بالا بردن مهارت های فکری، اعتماد به نفس زبان آموزان نسبت به توانایی هایشان را بالا می برد.

داستان ها، تصاویر و موضوعات همگی از قوانین شناختی پیروی می کنند که توانایی های فکری اساسی را رشد می دهند.

متد و تحقیقات :

مهارت های فکری

مهارت های فکری کلیدی برای رشد یادگیری هستند. به همین منظور در تمامی سطوح این کتب فعالیت های فکری جای داده شده اند. همانطور که متخصص این امر آقای هوبرت پوتکا بیان می کند:

اگر به طور اساسی روی مهارت های فکری زبان آموز کارشود؛ رشد مهارت های فکری همچنین باعث بالا رفتن منابع شناختی آنهامی شود. برای مثال هنگامی که کودکان عادت می کنند به طور مداوم مهارتهای فکری خود را بکار بگیرند از تجربیات مثبت در آموختن بهره برده و به تدریج می آموزند که از فعالیت های چالش برانگیز لذت ببرند. در نتیجه اعتماد به نفس آنها رشد می کند.

پکیج آموزشی:

  • کتاب دانش آموز منحصر به فرد از دانشگاه کمبریج
  • کتاب کار تمام رنگی منحصر به فرد از دانشگاه کمبریج
  • فلش کارت های طبقه بندی شده منحصر به فرد از دانشگاه کمبریج
  • سی دی های صوتی منحصر به فرد از دانشگاه کمبریج
  • سی دی های تصویری منحصر به فرد از دانشگاه کمبریج
  • نرم افزار آموزشی منحصر به فرد از دانشگاه کمبریج

همچنین برای کودکان:

سی دی های انیمیشن منحصر به فرد از دانشگاه کمبریج

نرم افزار آموزشی منحصر به فرد از دانشگاه کمبریج

عروسک ها و تن پوش های ساخته شده براساس کاراکترهای کتاب برای انجام نمایش ها و بازی های آموزشی

1-  با توجه به گرایش زیاد افراد به استفاده از لپ تاپ و تبلت و...

باشگاه ابریشمی دارای work sheet و نرم افزارهای آموزشی و بازی های یارانه ای می باشد. تمامی فعالیت های اعضای باشگاه دیده شده به سایر اعضا نمره می دهند.

021 - 76702788
021 - 76702789
021 - 76702796
021 - 76702659
021 - 76702689
info@dpba.ir
تهران، تهرانپارس، خیابان فرجام ، بین خیابان سراج و اتوبان باقری ، پلاک 310 ، ط سوم
کد پستی 1685693411
Close